Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Set Descending Direction
Фото x Артикул Найменування Гарантія Ціна, роздр.
UAH
Медіаконвертер D-Link DMC-920R/B10A Fast Ethernet (ТХ:1310 нм; RX:1550 нм; 20 км, SC)

DMC-920R/B10A

Медіаконвертер D-Link DMC-920R/B10A Fast Ethernet (ТХ:1310 нм; RX:1550 нм; 20 км, SC) 12 2328.00
Медіаконвертер D-Link DMC-920T/B10A Fast Ethernet (ТХ:1550 нм; RX:1310 нм; 20 км, SC)

DMC-920T/B10A

Медіаконвертер D-Link DMC-920T/B10A Fast Ethernet (ТХ:1550 нм; RX:1310 нм; 20 км, SC) 12 2328.00
Медіаконвертер D-Link DMC-G01LC (Gigabit Ethernet to Gigabit SFP)

DMC-G01LC/A1A

Медіаконвертер D-Link DMC-G01LC (Gigabit Ethernet to Gigabit SFP) 12 864.00
Медіаконвертер Planet 10/100TX - 100Base-FX (WDM) - 1310nm

FT-806A20

Медіаконвертер Planet 10/100TX - 100Base-FX (WDM) - 1310nm 12 1296.00
Медіаконвертер Planet 10/100TX - 100Base-FX (WDM) - 1510nm

FT-806B20

Медіаконвертер Planet 10/100TX - 100Base-FX (WDM) - 1510nm 12 1320.00
Медіаконвертор D-Link DMC-805G Gigabit Ethernet to 1000BASE-X SFP mini GBIC

DMC-805G/A11A

Медіаконвертор D-Link DMC-805G Gigabit Ethernet to 1000BASE-X SFP mini GBIC 12 1368.00
Медіаконвертор TP-LINK MC112CS 100M WDM Fiber Converter

MC112CS

Медіаконвертор TP-LINK MC112CS 100M WDM Fiber Converter 24 997.50