Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Відеокарти серії GeForce RTX 20

Відеокарти серії GeForce RTX 20 — це виняткова продуктивність та підтримка сучасних геймерських технологій.

Нова флагманська відеокарта nVidia — це революційний рівень продуктивності та реалістичності в іграх. Потужна архітектура NVIDIA Turing, інноваційні технології та 8 ГБ ультрашвидкісної пам'яті нового покоління GDDR6 роблять її найкращою ігровою відеокартою в світі.

INNO3D GeForce RTX 20

Inno3D представили велику кількість відеокарт GeForce RTX Super, включаючи моделі з водяним охолодженням серій BLACK та FROSTBITE. Отже коротко про деякі моделі:

GeForce RTX 2060 Super Twin X2 OC – це карта середніх розмірів з двохвентиляторним охолодженням, єдина модель серед RTX 2060 Super.

Моделі GeForce RTX 2070 Super Twin X2 OC та GeForce RTX 2080 Super Twin X2 OC, незважаючи на схожість в назві, виглядають по-різному. В цих моделях використовується інший тип кулера. Частота GPU першої — до 1785 МГц, другої – до 1830 МГц.

Останні дві новинки — це GeForce RTX 2070 Super Gaming OC X3 та GeForce RTX 2080 Super Gaming OC X3. Дані адаптери використовують охолоджувачі вже з трьома вентиляторами, що дозволило зробити їх ще ефективнішими. Максимальна частота GPU відповідно 1815 МГц та 1845 МГц.