Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор Baseus

Компанія Техніка для бізнесу підписала дистриб'юторську угоду з компанією Baseus – виробником побутової електроніки. В рамках цієї угоди наша компанія відтепер забезпечує офіційну дистрибуцію товарів Baseus на території України.
ТМ Baseus поєднує в собі наукові дослідження, розробку, виробництво та продаж побутової електроніки під керівництвом компанії Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd., яка була заснована у 2011 році. Назва «Baseus» походить від гасла бренду Base on user, що означає, що бренд мислить з точки зору користувачів, а продукція має високу естетичну та практичну цінність.
Цей бренд завжди дотримувався дизайнерських інновацій та практичної естетики. Виробник побутової електроніки зосереджений на інтеграції нових технологій, екологічно чистих матеріалів та елементів моди в дизайн продукту.
Окрім інноваційних можливостей Baseus також зосереджується на технічній міцності та високій якості продукції, залучаючи технічних партнерів у різних сферах та розробляючи спільно з ними більш конкурентоспроможні продукти.
Компанія Техніка для бізнесу запрошує до співпраці та пропонує відмінні умови партнерства. Якщо ви ще не з нами, реєструйтеся за допомогою форми.