Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Робочі станції HP ZBook Firefly.

Часто постає питання продуктивного робочого інструменту, який буде ефективним для вирішення бізнес-задач, відповідати вимогам безпеки без втрат функціоналу та мобільності. Власне, робочі станції HP ZBook Firefly розраховані для повноцінної роботи як в офісі, так і за його межами.

 

•             Висока продуктивність та одночасна робота з багатьма додатками можлива завдяки сучасному графічному адаптеру NVIDIA® Quadro® та шестиядерним процесорам Intel® Core™ десятого покоління.

•             Надійний та миттєвий захист від візуального злому  можливий завдяки HP Sure View, а також захист від спроб злому прошивки й програмного забезпечення завдяки HP Sure Start і HP Sure Sense.

•             Безпека підключення: на відміну від публічних WiFi мереж додатковий модуль 4G LTE ( з SIM-картою вашого мобільного оператора) гарантує підвищений захист вашого бездротового зв’язку.

•             Посилене тестування: ZBook піддавали тестуванню MIL-STD 810H, аби впевнитись, що ПК пропрацює цілий день.

•             Працюйте без обмежень завдяки великому обсягу внутрішнього накопичувача PCIe® (до 2 ТБ).

•             Комфорт у роботі: завдяки шарнірним петлям, що відхиляються на 170 градусів забезпечено комфортний огляд екрану під будь-яким кутом. Клавіатура оснащена гумовими ковпачками, кнопкою живлення й тихими клавішами для комфортного, інтуїтивного та безшумного використання.

•             З турботою про природу: ноутбук ZBook містить перероблений пластик, менше небезпечних матеріалів, споживає мало електроенергії  та має упаковку без поліетилену.

Мобільна робоча станція HP ZBook Firefly 14 G7

Найменший і найлегший ноутбук ZBook (лише 1,4кг)* з діагоналлю 14-дюймів  створений для тих, хто постійно в русі.

Завдяки продуктивності найвищого рівня та прекрасному яскравому дисплею  у ньому є  все необхідне, щоб слідкувати за роботою та керувати проектами будь-де: в офісі чи за його межами.

Мобільна робоча станція HP ZBook Firefly 15 G7

Ноутбук ZBook із діагоналлю 15 дюймів поєднує справжню мобільність та високу продуктивність.

Завдяки продуктивності найвищого рівня, повноформатній цифровій клавіатурі у ньому є все необхідне, щоб слідкувати за роботою та керувати проектами будь-де: в офісі чи поза його межами.

*Вага залежить від конфігурації.

 «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор HP в Україні!