Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

IRIScan Desk – ідеальний інструмент для дистанційної роботи та навчання!

Універсальний, настільний мобільний сканер IRIScan Desk з камерою, з підключенням від USB  оцифровує книги, документи та здатен знімати все на відео.

IRIScan Desk пропонує інноваційну функцію: роботу з кількома камерами, що одночасно дозволяє записувати зображення зі свого сканера та зображення веб- камери, захоплюючи звук.

Знімайте предмет презентації, який розміщений під камерою IRIScan Desk (малюнок, книжку, схеми чи ілюстрації), пояснюючи матеріал на веб- камеру, а програма передаватиме обидва потоки зображень одночасно. Ви зможете експортувати відео в обраному вами форматі (AVI,MP4, FLV, WMV) або транслювати «наживо».

Пряма трансляція ваших відео (віртуальні класи, відеоконференції) з IRIScan Desk.

Ця функція особливо цікава для тих, хто користується Skype , Microsoft Teams , Zoom тощо. Це робить IRIScan Desk ідеальним інструментом для дистанційного навчання та дистанційної роботи! Дізнайтеся, як скористатися цією функцією:

-              запустіть ПЗ Teams, Zoom, Skype, ...

-              активуйте "Обмін екраном"

-              запустіть ПЗ IRIScan Desk

-              перейдіть на вкладку "Відео": помістіть документи під камеру IRIScan Desk

-              натисніть «Повний екран» та «Веб-камера»

-              тепер можна розпочати свою презентацію!

Ось наглядне відео як це працює  https://www.youtube.com/watch?v=jtNxqEJjjeg

IRIScan Desk сканує широкий спектр документів аж до формату А4 з вражаючою швидкістю. Завдяки розумному алгоритму згладжування зображення та корекції країв ви можете отримати ідеальний результат. Настільний сканер IRIScan Desk автоматично виявляє зміну сторінки та стирає всі відскановані зображення ваших пальців. Існує програмований таймер для регулярного сканування та  об’єднання сторінок книг. Сканер IRIScan Desk  покращить ваші документи завдяки автоматичному виявленню країв , автоматичному обрізанню , корекції зображення, автоматичному виявленню руху тощо.

Портативний сканер IRIScan Desk з програмним забезпеченням OCR (Optical Character Recognition  дозволяє розпізнавати тексти з понад 130 мов (включаючи арабську, китайську та іврит). Скористайтеся широким вибором форматів експорту: JPG, PDF, TXT, JPG + XLS, JPG + TXT.

IRIScan Desk здивує вас своїм стильним виглядом та ергономічним дизайном. Він не займе багато місця на вашому столі, а також легко складається і  при потребі  можна взяти його з собою.

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор IRIS (I.R.I.S. Products & Technologies ) в Україні!

В асортименті представлені: книжковий сканер IRIScan Book, миша-сканер IRIScan Mouse, документ-сканер IRIScan Anywhere, сканер з автоподачею IRIScan Pro, ручка-сканер IRISPen.