Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Медичні монітори AG Neovo - надійні рішення для охорони здоров'я
В охороні здоров’я будь-яка помилка може стати критичною. Одним з найважливіших інструментів діагностики для фахівців є спеціалізовані медичні монітори для мамології, онкології, радіології, хірургії, стоматології, діагностики та інших областей.


Вимоги до медичних моніторів

Однією з вимог до сучасних медичних дисплеїв є гнучкість та легкість монтажу, в тому числі і в «польових» умовах. Крім цього, дисплеї для медицини повинні бути сертифіковані за стандартом EN/IEC 60601-1 згідно вимог європейських медичних директив та гарантувати безпечне медичне середовище як для пацієнтів, так і для клінічних спеціалістів.

Монітори медицини мають бути міцними та легкими у догляді, з покриттям, що є стійким до спирту та інших дезинфікуючих рідин.

Медична візуалізація потребує максимальної якості відтворення зображення, високого коефіцієнту контрастності з будь-якого кута огляду, максимально точної передачі кольорів та відмінної якості зображення. Навіть найсучасніші побутові монітори не відповідають цим вимогам і тому не підходять для використання у медицині.


Переваги медичних моніторів AG Neovo

Компанія AG Neovo є світовим лідером у виготовленні професійних моніторів. У найпрогресивніших медичних практиках фахівці відразу визнають переваги медичних дисплеїв AG Neovo.

Дисплеї AG Neovo для сфери охорони здоров’я забезпечують високу чіткість зображення, що гарантує точність даних для швидкого і точного медичного аналізу пацієнтів;

- Оптичне скло NeoV™ - ексклюзивна особливість компанії AG Neovo - з антикислотним та антилужним покриттям захищає поверхню дисплеїв від пошкоджень і дозволяє очищення моніторів спиртом та іншими рідинами для дезинфекції. Твердість оптичного скла NeoV ™ становить 6H, що трохи менше, ніж у сталі (6.5H);
- Металева конструкція корпуса допомагає захистити дисплеї від пошкоджень, навіть якщо їх встановлено в несприятливих умовах;
- Кілька портів підключення допомагають легко інтегруватися в існуючу медичну систему, що дозволяє медичним працівникам виконувати різні завдання одночасно;
- Відповідність стандарту безпеки EN/IEC60601-1. Деякі з дисплеїв постачаються з адаптером живлення медичного рівня з постійним струмом 24 В, що гарантує безпечне та надійне підключення живлення до інших медичних пристроїв. Це є важливим фактором для створення безпечного та надійного середовища для проведення медичних операцій.


Сфери використання медичних моніторів AG Neovo

Деякі медичні монітори AG Neovo відповідають стандарту DICOM Part 14 і можуть використовуватися в поліекранному режимі PIP/PBP. Високоякісна конструкція, сумісність з кріпленнями VESA та ергономічна підставка дисплеїв дозволяють регулювати параметри для встановлення в різних медичних сценаріях: на настільній підставці, з нахилом, з поворотом, на стіні, на стелі. Спеціальна додаткова ручка монітора робить його універсальним та мобільним в стоматологічному кабінеті.


Професійні монітори AG Neovo завоювали довіру медичних фахівців у різноманітних сферах охорони здоров’я:


- клінічна медицина;
- медична діагностика;
- хірургічна ендоскопія;
- ультразвукові дослідження;
- консультаційні центри тощо.

AG Neovo, відомий у всьому світі виробник спеціалізованих моніторів і дисплеїв, пропонує кілька серій популярних рішень для медицини – монітори для медицини.

DR-Series Dental Display

Серія DR розроблена спеціально як монітори для стоматологічної сфери.

Оптимізоване зображення гарантує ефективну діагностику та якісне лікування пацієнтів. Ультрасучасна гамма-корекція, регульоване вирівнювання по рівню чорного і висока контрастність в медичних моніторах AG Neovo серії DR можуть передавати темніші деталі і відображати знімки високої якості, що значно підвищує якість лікування.

Монітори для стоматологів адаптуються до будь-якого середовища і окрім навісного монтажу VESA монітор може бути встановлений з підставкою VESA на столі лікаря або на поворотному кронштейні.

Для підключення до пристроїв різних типів і відеозображення передбачені кілька варіантів підключення, в тому числі HDMI і DisplayPort.

Серія DR - це міцні, безпечні та надійні монітори для медицини в металевому корпусі, оснащені блоком живлення 24В постійного струму (стандарт для медицини).


MD-Series Clinical Display

Серія моніторів MD з широким кутом огляду призначена для спільного використання одразу кількома користувачами. Гнучкість цих дисплеїв навіть при встановленні у незручних умовах в обмеженому просторі дозволяє створити ефективне робоче місце медпрацівника. Сертифікація безпеки медичного обладнання є важливою для створення загального робочого простору в медичних установах: реєстратурах, сестринських, для відображення графіків медичного персоналу і призначення медикаментів пацієнтам.

Для цих моніторів характерна універсальна підставка. З її допомогою медичний персонал може використовувати дисплей лікаря в різних положеннях з функціями нахилу, повороту, обертання, регулювання по висоті, відображення в портретному або пейзажному режимах.

Серія відрізняюється від стандартних дисплеїв спеціально розробленим джерелом живлення низької напруги для забезпечення безпеки, продуктивності і надійності – це 3 ключові вимоги до медичної техніки.

Медичні монітори серії MD мають широкий кут огляду 178° і регульовані пропорції для різних зображень, тому передача точних кольорів не залежить від кута огляду. Лікарі з пацієнтами можуть обмінюватися інформацією та вести діалог при одночасному перегляді монітора.


MX-Series Clinical Display with DICOM Mode

Серія медичних моніторів MX створена для тривалої роботи в режимі 24/7 в складних медичних умовах. Вона відповідає специфікації DICOM Part 14 та стандарту N/IEC 60601-1.

Дисплеї цієї серії забезпечують відмінну якість зображення, передачу кольорів і контрастність для оцінки клінічних даних.

Функція PIP/PBP робить ці дисплеї багатозадачними: з нею лікар може вивчати різні зображення або співставляти медичні записи на одному моніторі.

Сертифікат безпеки EN/IEC 60601-1 це гарантія безпеки та надійної роботи медичних моніторів серії МХ в складних медичних умовах.


TX-Series Multi-Touch Interactive Display with White Casing

Сенсорні монітори для медицини серії ТХ мають IPS-панель та LED-підсвітку.

Насичені яскраві кольори можна бачити під будь-яким кутом. Користувачі можуть легко керувати дисплеєм завдяки проекційно-ємнісній сенсорній технології. Діапазон регулювання нахилу екрану від -5° до 90° надає користувачеві можливість комфортного використання. Дисплеї цієї серії чудово підходять для громадського та інтерактивного простору з ергономічної точки зору.

Дисплеї серії ТХ спроектовані на основі ємнісної сенсорної технології і забезпечують 10-точкові сенсорні можливості із значним підвищенням точності за допомогою сенсорного відчуття (включаючи реакцію з використанням різних матеріалів, наприклад, медичних рукавичок).

Передня панель в цій серії має клас захисту IP65, що захищає їх від потрапляння пилу або розлитої рідини, що є цілком можливим в медичній сфері.

Крім того підтримка Plug and Play з 10-точковою сенсорною технологією для систем з Windows 7/8.1/10, Linux і Android гарантують легку інтеграцію моніторів з різними операційними системами. Режим жестів підтримується системами з macOS 10.6, а для більш пізніх версій за допомогою драйверів.

Медичні монітори AG Neovo це завжди високоякісний продукт для тих випадків, коли необхідні просунуті можливості для роботи з різними типами зображень. Ці продукти створені спеціально саме для сфери охорони здоров’я і відповідають запитам навіть найвимогливіших професіоналів медичної справи.

Техніка для бізнесу офіційний дистриб’ютор AG Neovo в Україні.