Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор Vention

Провідний ІТ-дистриб'ютор, компанія «Техніка для бізнесу» розширила свій дистрибуційний портфель брендів і відтепер є офіційним дистриб’ютором ТМ Vention в Україні. Це партнерство дозволяє нам вже найближчим часом забезпечувати українських користувачів високоякісною продукцією споживчої електроніки.

Vention Technology Limited заснована у 2011 році у місті Гонконг. Компанія є однією з провідних компаній у світі виробників професійної кабельної, мультимедійної продукції, пристроїв та аксесуарів високої якості, яка підтверджена міжнародними сертифікатами ISO 9000. Окрему увагу виробник приділяє дизайну своєї продукції та співпрацює з дизайнерською командою з Німеччини. За допомогою продукції Vention користувачі можуть поєднати аудіо-відео компоненти для дому, автомобіля та професійного використання, а також комп’ютери, споживчі товари та інше обладнання.
Завдяки колосальному досвіду в розробці аудіо-відео дизайну та досвіду споживачів, інженери компанії створюють інноваційні кабелі високої продуктивності, пристрої та споживчі аксесуари, які роблять Vention лідером цієї галузі.
В історії компанії налічується більш ніж 25 міжнародних патентів. Vention постійно вивчає та розвиває нові передові технології, аби задовільнити потреби галузі споживчої електроніки. Виробник надає 1 рік гарантії на всю свою продукцію.
Асортимент продукції Vention буде доступним партнерам компанії «Техніка для бізнесу» вже найближчим часом