Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Вигнуті монітори Philips - максимальний комфорт, висока функціональність та прогресивні технології

Спеціальна форма вигнутих моніторів Philips імітує природний вигин ока, що зменшує спотворення зображення та цілком занурює в процес.

Ці монітори Philips із широким рядом інноваційних функцій, що забезпечать ефективність та комфорт в роботі. В асортименті вигнутих моніторів Philips представлені моделі з діагоналями екранів 24, 27, 32, 34, 43 та 49 дюймів.

Широкий кут перегляду та надширокі формати для прихильників багатозадачності – це дисплеї без рамки Philips 439P9H та Philips 499P9H. Ці монітори можуть замінити зразу декілька екранів. Цей функціонал  можна використовувати також у корпоративних рішеннях, наприклад для фінансових установ, облаштуванню торгових залів тощо. Глибокий вигин 1500R або 1800R розширює площу перегляду та забезпечує периферійне бачення для оптимального візуального комфорту.

Вбудована док-станція USB 3.1 типу C, доступна у великій кількості вигнутих моніторів Philips, зокрема: 345B1C, 346P1, 439P9H та 499P9H. Вона забезпечує високошвидкісну передачу даних, гнучке підключення, як вдома, так і в офісі та дозволяє створити акуратний робочий простір. Завдяки цьому, ви можете підключити ноутбук одним кабелем, а всі решта периферійні пристрої та мережу* - безпосередньо до монітора. Також, певні моделі підтримують зарядку ноутбука (Power Delivery).  

Велика кількість прогресивних характеристик – це ще одна з причин надати перевагу вигнутим моніторам Philips:

-        Adaptive Sync -  технологія, що забезпечує плавне відтворення зображення без дефектів, при підтримці швидкого оновлення та надшвидкого часу відповіді.

-        Забезпечення приватності  із висувною веб-камерою Windows Hello™ .

-        Економія енергоспоживання завдяки PowerSensor, LightSensor, Zero Switch.

-        Захист очей завдяки режиму LowBlue й технології усунення мерехтіння.

-        Ергономічна підставка SmartErgoBase для регулювання висоти, нахилу, а в деяких моделей є доступна функція повороту дисплея (Pivot).

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор моніторів Philips в Україні.

*опція не у всіх моделях