Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
AsRock Z790 LIVEMIXER (1700/Z790, 4*DDR5, 3*PCIex16, HDMI/DP/eDP, 4xSATA, 6xM.2, 2.5Glan,7.1ch, ATX) (Z790 LIVEMIXER)

AsRock Z790 LIVEMIXER (1700/Z790, 4*DDR5, 3*PCIex16, HDMI/DP/eDP, 4xSATA, 6xM.2, 2.5Glan,7.1ch, ATX) (Z790 LIVEMIXER)

Код товару: Z790 LIVEMIXER
Код ТДБ: 844153

Материнська плата з чудовими можливостями підключення AsRock Z790 LIVEMIXER розроблена для сучасних стримерів, яким потрібна материнка з безліччю роз'ємів для зовнішніх пристроїв. Підключайте усі необхідні периферійні пристрої - миші, клавіатури, мікрофони, гарнітури, камери, лампи, пульти управління та створюйте якісний контент без втрат часу.

Материнська плата AsRock Z790 LIVEMIXER підтримує процесори Intel Core 12-го та 13-го покоління та двоканальну оперативну пам’ять DDR5 частотою до 7200 МГц. Чіпсет Intel Z790 надає стабільну платформу з великою кількістю варіантів підключення і пропускної здатності, які спроможні задовольнити як вимогливих користувачів домашніх ПК, так і шанувальників медіаконтенту.


Стабільна подача живлення на CPU забезпечується 14+1+1-фазною схемою.


Синхронна подача до 60А безперервного струму оптимізована вбудованим рішенням Dr.MOS.


Внутрішні мідні шари понижують температуру, покращують енергоефективність при розгоні та забезпечують стабільність сигнальних трас і профілів потужності. Надійні японські конденсатори Nichicon 12K Black Caps відповідають за безперебійну роботу материнської плати при збільшеному терміні її служби.


Материнська плата ASRock Z790 LIVEMIXER оснащена чотирма роз’ємами PCIе, один із яких - PCI Express 5.0х16 працює з пропускною здатністю 128 Гб/с та повністю розкриває потенціал графічних карт високого класу.


Багатошаровий радіатор для M.2 забезпечує ефективне тепловідведення, що сприяє стабільній роботі високошвидкісних SSD.


Для підключення швидкісних NVMe SSD дисків передбачено чотири роз’єми Hyper M.2. Є можливість під’єднання HDD дисків за допомогою чотирьох роз’ємів SATA3.


Підключайте ігрові мишки та клавіатури до портів Lightning Gaming з незалежними контролерами та працюйте без затримок вводу та джітерів.


Два порти Ultra USB Power забезпечують живлення 5 В, трансформоване з шини живлення 12 В, що мінімізує втрати напруги.


Мережевий контролер 2,5 Гб/с LAN гарантує швидке з'єднання для ігор, передачі файлів і створення архівних копій.


Три відеовиходи - HDMI, DP та eDP дозволяють вивести контент на зовнішні пристрої у високій якості. DisplayPort підтримує роздільну здатність до 8К при частоті 60Гц або 5К при 120Гц.


Аудіосистема Nahimic Audio із звуком формату 7.1 HD забезпечує передачу звуку з великою деталізацією, що дозволить вам повністю зануритися в ігровий процес.


Материнська плата ASRock Z790 LIVEMIXER пропонує розширені можливості з управління світлодіодною підсвіткою на пристроях, які її підтримують. Усі ці пристрої також можна синхронізувати через сертифіковані аксесуари Polychrome RGB Sync.


Діагностичний інструмент Post Status Checker створений для безперебійної роботи системи. Під час кожного запуску системи Post Status Checker показує стан операцій CPU/DRAM/VGA/BOOT і допомагає швидко виявити джерело проблеми.


Для зручного утримання материнської плати ASRock Z790 LIVEMIXER і системи в цілому створено магазин ASRock APP Shop, який дозволяє завантаження різних додатків, утиліт та останніх версій ПЗ.

11 999,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.