Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Автоматизуйте сканування документів усіх типів та керуйте рахунками з IRISCan Pro 5 InvoiceАвтоматизуйте сканування документів усіх типів та керуйте рахунками з IRISCan Pro 5 Invoice

Це багатофункціональний двосторонній кольоровий сканер з ультразвуковим датчиком подавання двох аркушів. Унікальний програмний пакет, що завантажується з офіційного сайту виробника, робить сканер Pro 5 Invoice надзвичайно продуктивним робочим інструментом для невеликих та середніх компаній і  самостійних працівників (фрилансерів).

Договори, рахунки-фактури, квитанції, візитні (та навіть пластикові) картки сканер Pro 5 Invoice сканує зі швидкістю 23 сторінки на хвилину!

Будь-які паперові документи, PDF і зображення перетворюються на цифрові файли, які підтримують редагування, індексацію й спільний доступ із використанням OCR Readiris Corporate. А при скануванні візитних карток користувач може зберігати базу контактів в електронному вигляді у  застосунках (Outlook, Act) або в хмарних сервісах (Google Contacts, Salesforce, Microsoft CRM).

Програма IRISmart Invoice для класифікації рахунків дозволяє сортувати, керувати й передавати відомості про витрати відповідальному співробітнику.

 Техніка для бізнесу – офіційний дистрибутор IRIS (компанія з 2013 року є частиною групи Canon).