Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

З якісними аксесуарами для віртуальних ігор рухи швидко перетворюються в дії!У своєму дистрибуційному портфелі для партнерів ми зібрали ігрові аксесуари провідних брендів. Серед них улюбленцями геймерів стали:
• Точна та швидка миша AOC AGON AGM700. ЇЇ оптичний сенсор Pixart PMW3389 забезпечує роздільну здатність 16000 DPI, 400 IPS та прискорення 50G. Мишка з вбудованим перемикачем DPI має спеціальну снайперську кнопку, зручну для прицілювання. ПЗ G-Tools дозволяє створити до 5 різних профілів і персоналізувати швидкість миші, конфігурацію кнопок та підсвітку Light FX Sync RGB. Вагу миші можна корегувати за допомогою 5 модулів по 5 грамів.
• Ігрова клавіатура AOC GK500, в якій 104 програмовані клавіші OUTEMU Red Switch вирізняються покращеним тактильним зв’язком та швидкістю відгуку 1 мс. Технологія N-key rollover розпізнає випадкові одночасні натискання N-ної кількості клавіш. Це дозволяє підвищити свій показник APM (дій за 1 хвилину) в динамічних іграх. ПЗ дозволяє визначати функції окремих клавіш та встановити ручне управління підсвіткою. Клавіатура має міцну алюмінієву кришку та тканинний кабель з позолоченим роз’ємом USB.
• Легка та комфортна ігрова гарнітура Philips Gaming TAGH401 дозволяє відчути ефект присутності. Технологія DIRAC 3D Spatial Sound гарантує об’ємний звук з потужними басами. Амбушури з гелем, що охолоджує, не викликають дискомфорту при тривалих іграх. Закрита акустична конструкція створює відмінну звукоізоляцію. На кабелі розташований пульт ДУ. Мікрофон відмінно передає голос гравця, а висувний механізм оголів’я регулює довжину дужок під різні розміри голови.
Техніка для бізнесу – офіційний дистрибутор AOC Gaming та Philips Gaming в Україні. Запрошуємо до співпраці дилерів на взаємовигідних умовах https://tdb.ua/dealer