Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Модулі пам'яті, яким зрадіє кожен геймер та ентузіаст - IRDM PRO DDR4 Deep BlackМодулі пам'яті, яким зрадіє кожен геймер та ентузіаст - IRDM PRO DDR4 Deep Black.

Рішення призначене для процесорів нового покоління. В модулях використовуються найкращі чіпи пам'яті світових брендів та 8-шарові чорні друковані плати.

Металеві радіатори з високим коефіцієнтом розсіювання тепла забезпечують стабільну роботу ПК. Матовий корпус створений з акцентом на стиль та естетику і є популярним у комп’ютерах, що виготовляються за індивідуальним замовленням.

IRDM PRO DDR4 доступна у вигляді одиничних модулів ємністю до 16 Гб та наборів (Dual Channel Kit) ємністю до 32Гб. Частота 3600 МГц при формулі таймінгів 18-22-22 гарантує швидкість та надійність, якої прагнуть геймери, професіонали та оверклокери.

Довічна гарантія виробника є гарантією якості. Усі модулі пам'яті IRDM PRO виготовляються у Польщі з ретельно підібраних компонентів, а кожен етап виробництва завершується тестами у кілька стадій.

Техніка для бізнесу - офіційний дистрибутор IRDM by GOODRAM в Україні.

В нашому асортименті є USB-накопичувачі, карти пам'яті, модулі пам'яті, SSD-накопичувачі, аксесуари від GOODRAM. Продукція виробника призначена як для роздрібного користувача, так і для використання в промислових додатках і серверах.

Запрошуємо дилерів до співпраці