Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Вигнутий монітор для ігор АОС CU34G3S/BK – особливості та перевагиЕфект повного занурення у гру – велика перевага вигнутого монітора. Позмагатися з таким дисплеєм зможуть хіба що шоломи віртуальної реальності.

Головним аргументом на користь вибору вигнутого монітора є значно кращий кут огляду екрану в порівнянні з традиційним плоским. Людське око влаштоване таким чином, що в фокусі опиняється лише невелика область навколо зони, в яку спрямовано погляд. Тому аби роздивитися, що відбувається по сторонам, гравцю доводиться рухати зіницю, тим самим збільшуючи навантаження на очі.

Саме завдяки вигнутій формі матриці в центральній області виявляється більше об’єктів, доступних для сприйняття. А в іграх зі змаганнями та кількістю користувачів більше одного існує певна закономірність: чим більше побачиш – тим довше проживеш.

Вигнута поверхня екрану не відображає падаючі промені світла, а відводить їх у бік.

Такий монітор займає меншу площу дорогоцінного простору та стає стильною прикрасою інтер’єру.

Новинка від бренду АОС вигнутий монітор CU34G3S/BK для геймерів має вигин 1000 R і це найширша модель з лінійки G3, яка підтримує Wide Quad High Definition (WQHD).

Відсутність розривів екрану та розмиття рухів забезпечує значно більша частота оновлення 165 Гц, на відміну від стандартної частоти у 60 Гц. Монітор сумісний з FreeSync Premium та G-Sync, що забезпечує плавність гри. До того ж час відгуку 1 мс повністю усуває проблему змазування.

Завдяки роздільній здатності екрана 3440 x 1440 Wide Quad HD (WQHD) монітор надає якісне та чітке зображення. 8-бітове кодування кольорів забезпечує широку палітру для максимально природнього зображення. Цей безрамковий широкий екран зі співвідношенням сторін 21:9 ідеально підходить не лише для геймінгу, а для перегляду фільмів в широкому форматі та для роботи з великими об’ємами даних.

Новинка вже в наявності у нашому асортименті та доступна до замовлення нашим партнерам.