Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Електронна книжка PocketBook 616 Basic Lux 2, Black (PB616-H-CIS)

Електронна книжка PocketBook 616 Basic Lux 2, Black (PB616-H-CIS)

Код товару: PB616-H-CIS
Код ТДБ: TD-00207341

Електронна книга PocketBook 616 Basic Lux 2 – чудова альтернатива традиційному паперовому виданню, яка надає можливість книгоманам проводити більше часу за улюбленою справою.


Тепер ви з легкістю можете читати, лежачи на пляжі. Вам більше не будуть докучати відблиски від сонця, характерні для портативних пристроїв з LCD дисплеями, чи морський бриз, який так любить гортати сторінки паперових книг.


Ви можете читати, не заважаючи попутнику в нічному потязі, адже в електронній книзі PocketBook 616 Basic Lux 2 присутнє якісне підсвічування.


Завдяки відображувальним та оптичним властивостям екрану E Ink Carta™, читання електронної книги PocketBook 616 Basic Lux 2 прирівнюється до читання традиційної паперової книги, тому є безпечним для ваших очей.


Шестидюймовий рідер поєднує в собі компактний розмір і зручний для читання формат. Навіть найоб’ємніше книжкове видання у ваших руках буде важити лише 155 г.


Електронна книга PocketBook 616 Basic Lux 2, підтримує 17 книжкових та 4 графічних формати, що дозволить легко знайти та відкрити необхідну літературу. Завдяки інтегрованим словникам ви зможете читати електронні книги різними мовами. А з внутрішньою пам’яттю 8 Гб та слотом для зовнішніх карт пам’яті до 32 Гб уся ваша омріяна бібліотека з тисячами книжок поміститься у невеличкій кишені.


Зручний інтерфейс допоможе швидко персоналізувати розмір шрифту, масштаб, параметри полів сторінки тощо.


Рідер не вимагає постійного джерела живлення для підтримки зображення на екрані та вирізняється низьким енергоспоживанням. Датчик обкладинки активує режим сну, що значно економить заряд акумулятора. Однієї зарядки може вистачити на цілий місяць.

Електронна книга PocketBook 616 Basic Lux 2 в лаконічному чорному дизайні стане не лише вашим постійним і надійним супутником, а й стильним і модним аксесуаром.

3 599,00 UAH

Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.