Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Гарнітура Poly Focus 2 - M USB-C HS with Charge Stand Stereo (77Y90AA)

Гарнітура Poly Focus 2 - M USB-C HS with Charge Stand Stereo (77Y90AA)

Новинка
Код товару: 77Y90AA
Код ТДБ: 865004

Гарнітура Poly Focus 2-М – аксесуар преміумкласу для продуктивної роботи в гібридних робочих середовищах, прослуховування улюбленої музики та спілкування без перешкод.


Ультразручне оголів’я з м’якою прокладкою не спричиняє тиску на голову, а ергономічні амбушури створюють відмінну звукоізоляцію. Гарнітура Poly Focus 2 передає звук виняткової якості та забезпечує комфорт впродовж цілого дня.


Технологія SoundGuard DIGITAL захистить органи слуху від акустичного шоку, рівень звуку не перевищуватиме 102 dBSPL. Три рівні технології активного шумозаглушення ANC у поєднанні із технологією шумозаглушення Acoustic Fence дозволяють відтворювати кришталево чистий та виразний звук для усіх співрозмовників.


Керуйте дзвінками та відтворенням музики за допомогою сенсорного управління. Індикатор поточного виклику сповістить колег по роботі про вашу зайнятість. Контролюйте вихідний звук - опускайте мікрофон вниз для його активації та піднімайте вгору для вимкнення.


Підключення гарнітури Poly Focus 2-М здійснюється з використанням технології Bluetooth або кабелю USB. Вільно пересувайтесь приміщенням та залишайтесь на зв’язку на відстані до 50 м від активного пристрою.


Гарнітура запам’ятовує одночасно до 8 пристроїв, з якими раніше встановлювалось з’єднання. Підключайте гарнітуру одночасно до двох пристроїв за допомогою технології Bluetooth 5.1, встановлюйте з’єднання з ПК через Bluetooth адаптер або USB кабель.


Одного заряду акумулятора гарнітури вистачає до 25 годин розмов, 40 годин прослуховування, 30 днів в режимі очікування. Дротовий режим користування допоможе зберегти заряд акумулятора. Настільна зарядна підставка дає можливість легко контролювати рівень заряду гарнітури.


Гарнітура Poly Focus 2-М сертифікована Microsoft Teams, вона також підтримує роботу з іншими платформами для зустрічей. Програмне забезпечення Poly Lens дозволяє завчасно надавати доступи та керувати розгортанням гарнітур Poly, а також отримувати статистичні дані та аналітику щодо їхньої справності.

14 599,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.