Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Гарнітура Poly Voyager 4320-M USB-A HS + BT700 Stereo (77Y98AA)

Гарнітура Poly Voyager 4320-M USB-A HS + BT700 Stereo (77Y98AA)

Код товару: 77Y98AA
Код ТДБ: 864984

Гарнітура Poly Voyager 4320-M – аксесуар преміумкласу для продуктивної роботи в гібридних робочих середовищах, прослуховування улюбленої музики та спілкування без перешкод. Вона передає звук виняткової якості та забезпечує комфорт впродовж цілого дня.


Зручні ергономічні амбушури створюють відмінну звукоізоляцію. Регульоване оголів’я з м’якою прокладкою легко налаштовується під необхідний розмір та не спричиняє тиску на голову, що робить гарнітуру комфортною для тривалого безперервного користування.


Технологія SoundGuard DIGITAL захистить органи слуху від акустичного шоку, рівень звуку не перевищуватиме 118 дБА. Технологія шумозаглушення Acoustic Fence забезпечує кришталево чистий та виразний звук для усіх співрозмовників.


Індикатор поточного виклику сповістить про вашу зайнятість, а кнопка вимкнення звуку на мікрофоні дозволить контролювати вихідний звук.


Підключення гарнітури Poly Voyager 4320-M здійснюється за допомогою технології Bluetooth 5.2. Вільно пересувайтесь приміщенням та залишайтесь на зв’язку на відстані до 50 м від активного пристрою.


Гарнітура запам’ятовує одночасно до 8 пристроїв, з якими раніше встановлювалось з’єднання. Підключайте гарнітуру одночасно до двох пристроїв, за допомогою технології Bluetooth, встановлюйте з’єднання з ПК через Bluetooth адаптер.


Одного заряду акумулятора гарнітури вистачає до 24 годин розмов, 47 годин прослуховування, 50 днів в режимі очікування. Використовуйте дротовий режим та підключайте гарнітуру через USB кабель – так ви зможете зберегти заряд акумулятора.


Гарнітура Poly Voyager 4320-M сертифікована для роботи з Zoom. Програмне забезпечення Poly Lens, дозволяє завчасно надавати доступи та керувати розгортанням гарнітур Poly, а також отримувати статистичні дані та аналітику щодо їхньої справності.

8 999,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.