Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Сканер A3 Canon IRIScan Desk 5 Pro (12MP, USB, 30 стор/хв, книжковий, чорний) (459838)

Сканер A3 Canon IRIScan Desk 5 Pro (12MP, USB, 30 стор/хв, книжковий, чорний) (459838)

Код товару: 459838
Код ТДБ: 221988
IRIScan Desk 5 Pro A3

Настільний USB сканер IRIScan Desk 5 Pro A3 з 12 МРХ HD камерою познайомить вас з інноваційним підходом до сканування. Що б ви не сканували - книги, квитанції, паспорти, ID карти, баркоди, візитівки, медичні рецепти, документи формату А3, нотаріальні документи чи контракти – він все перетворює на відео.


Сканер IRIScan Desk 5 Pro A3 допоможе вам швидко та якісно відсканувати книгу, просто перегортаючи її сторінки. Завдяки вбудованому таймеру, розумній технології корекції країв і згладжування зображення, а також, автоматичному визначнику перегортання сторінок і пальців, сканер за 3 секунди зробить якісну копію розвороту книги та експортує файли в JPG, ePub чи PDF формат.


Додаткові програмні забезпечення значно розширяють можливості сканера IRIScan Desk 5 Pro A3. З Readiris Corporate ви зможете конвертувати свої відскановані документи в аудіофайли формату MP3 таWAV, а з IRISPowerscan™ сканер розпізнає коди MRZ та експортує метадані у файл xls або структурований xml, що допоможе оптимізувати реєстраційні процеси в паспортних пропускних пунктах.


Сканер IRIScan Desk 5 Pro A3 стане приємним відкриттям для організаторів дистанційних навчань та курсів. З цим багатофункціональним сканером можна проводити одночасний багатокамерний відеозапис – він має камеру для документів та вебкамеру. Це дозволить вам з легкістю створювати пояснювальні відеоролики, демонструючи при цьому свої навчальні матеріали.


З програмним забезпеченням Readiris Corporate сканер розпізнає документи на 138 мовах та вміє перетворювати скановані документи в аудіофайли WAV. Це робить можливим почути їх людям з вадами зору або дислексією.


Сканер IRIScan Desk 5 Pro A3 здивує вас своїм стильним виглядом та ергономічним дизайном – його легко переносити та встановлювати на робоче місце. Цей компактний багатофункціональний сканер допоможе вам заощадити свій простір та створити комфортне робоче середовище.


Завдяки своїм технічним характеристикам та розумним технологіям сканер IRIScan Desk 5 Pro A3 має надзвичайно широкий функціонал, тому стане відмінним вибором для працівників банківської сфери, страхування, освіти, готельного бізнесу, торгівлі, логістики, охорони здоров’я та багатьох інших.

15 899,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.