Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Сканер A4 Canon IRIScan Express 4 (1200 dpi, USB, портативний, протяжний, чорний) (458510)

Сканер A4 Canon IRIScan Express 4 (1200 dpi, USB, портативний, протяжний, чорний) (458510)

Код товару: 458510
Код ТДБ: 149178
IRIScan Express 4

Портативний сканер IRIScan Express 4 з автоматичною подачею аркушів дозволить вам сканувати документи зі швидкістю 8 файлів за хвилину та відправляти їх у відповідну програму або папку натисканням однієї кнопки.


За допомогою сканера IRIScan Express 4 можна сканувати документи різних форматів, зокрема, паспорти, посвідчення, ID карти, візитівки і тому подібні документи. Він сканує файли JPEG з відмінною якістю (300/600 DPI + 1200 DPI інтерпольованих), а завдяки інноваційному OCR програмному забезпеченню Readiris™ 16 скановані документи можна перетворити в файли, які підлягають редагуванню - Word, Excel, PDF з підтримкою пошуку та інші. Крім цього, з Readiris 16 сканер розпізнає 138 мов і дозволяє перетворення сканованих документів в аудіофайли WAV або навіть epub. Сканер IRIScan Express 4 надає можливість почути відсканований текст людям з вадами зору або дислексією.


Button Manager робить можливим налаштування 9 програм сканування. Натисканням однієї «розумної кнопки» ви можете сканувати документ у потрібному форматі та надіслати його у визначену папку або програму. Через хмарні сховища Microsoft SharePoint, Microsoft Dynamics CRM, Salesforce, OneDrive, Google Drive, Box, Evernote та Dropbox ви можете легко поділитись своїми документами з друзями чи колегами по роботі.


Завдяки Cardiris™ Corporate користувачі можуть створювати та зберігати актуальну базу контактів в електронному вигляді в обраному застосунку для управління контактами (Outlook, Excel, Salesforce, ACT тощо) або хмарному сховищі (Evernote, Dropbox, Box та Google Drive).


Малий розмір і низька вага сканера 383 г забезпечують високу мобільність сканера. Ви можете взяти його з собою до школи, в бібліотеку, на роботу, в мандрівку, у відрядження – всюди, де у вас буде доступ до комп’ютера. Просто підключіть сканер IRIScan Express 4 до ПК через USB і працюйте, не витрачаючи часу на зарядку акумулятора.


Сканер IRIScan Express 4 використовує драйвер TWAIN, тому він інтегрується зі всіма типами додатків.


Цей компактний багатофункціональний сканер допоможе вам заощадити свій простір та створити комфортне робоче середовище.

6 289,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.