Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Комплект зарядної станції Zendure SuperBase V4600 Black + батарея V4600 Satellite Battery (ZDSBV4600+ZDSATB4600)

Комплект зарядної станції Zendure SuperBase V4600 Black + батарея V4600 Satellite Battery (ZDSBV4600+ZDSATB4600)

Код товару: ZDSBV4600+ZDSATB4600
Код ТДБ: 859003

Зарядна станція з правильною синусоїдою Zendure SuperBase V4600 - це надійне резервне джерело енергії, яким ви можете користуватись як вдома, так і в тривалій подорожі чи у кемпінгу.


Станція працює на основі технології SuperBase V та пропонує новий погляд на резервування живлення в домашніх умовах. Використовуючи інструменти Zendure Time of Use, ви можете значно зменшити свій рахунок за електроенергію.


Станція оснащена:


  • - чотирма розетками змінного струму із вбудованими перетворювачами напруги 230V мають сумарну потужність до 3800W, вони забезпечують безперебійну роботу побутових приладів;
  • - двома портами DC5521;
  • - одним портом Andersеn;
  • - гніздом прикурювача - підключайте електронасоси, вентилятори або інші пристрої постійного струму загальною потужністю до 126W;
  • - двома портами USB Type-C PD 100W, які забезпечують блискавичну швидкість заряджання девайсів;
  • - двома портами USB Type-C PD 20W, які здатні зарядити акумулятор ємністю 3300 mAh лише за 1 годину;
  • - двома портами USB-A 2.4А – вони гарантують максимальну швидкість заряджання для пристроїв, не обладнаних технологією Quick Charge 3.0.


Ви зможете швидко поповнити заряд станції Zendure SuperBase V4600 за допомогою сонячних панелей. Підключайте станцію відразу до трьох панелей комплектним кабелем MС4→XT90 та заряджайте її на потужності 3000W за 2.5 години.


Заряджайте станцію від мережі змінного струму на максимальній потужності до 3600W за 2.2 години, використовуючи технологію GridFlow 2.0.


Технологія ZenCharge: дозволяє поповнити заряд Zendure SuperBase V4600 через порт ZenT2 від зарядної станції для електромобілів на потужності до 3600W.


LCD дисплей із зрозумілою індикацією сповіщатиме вас про поточний робочий стан, а кнопки управління живленням кожного типу роз'ємів дозволять здійснити необхідні налаштування.


Ручки для перенесення та колеса з електроприводом та фіксатором дозволяють переміщати станцію без зусиль - просто потягніть за ручку та насолоджуйтеся справжньою мобільністю станції навіть на похилих поверхнях.


Завантажуйте додаток Zendure APP для Android або iPhone та отримуйте повний дистанційний контроль над станцією – оновлюйте прошивку, регулюйте потужність зарядки, режими роботи, температуру батареї та керуйте електроприводом коліс.


Зарядна станція Zendure SuperBase V4600 також може виконувати роль джерела безперебійного живлення, що допоможе вберегти ваше домашнє електрообладнання від стрибків напруги при раптовому вимкненні електроенергії.


Батарея до зарядної станції SuperBase V4600 Zendure Satellite Battery B4600 збільшує сумарну ємність на 4608 Вт·год. Таким чином, ємність комплекту зарядної станції Zendure SuperBase V4600 Black та батареї V4600 Satellite Battery становитиме 9208 Вт·год.

169 999,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.