Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Ламінатор HP Pro Laminator 600 A4 (3163)

Ламінатор HP Pro Laminator 600 A4 (3163)

Код товару: 3163
Код ТДБ: 838111

Ламінатор HP Pro Laminator 600 A4 – це чудове рішення для гарячого і холодного ламінування в SоHо сегменті. Ламінуйте документи, візитні картки, дитячі малюнки, фотографії розміром до формату А4. Компактний розмір ламінатора дозволяє розмістити його у будь-якому зручному для вас місці.


Ламінатор HP Pro Laminator 600 A4 працює із плівками товщиною від 75/80 мкм до 125 мкм. Товщина документа разом із плівкою не повинна перевищувати 0,5 мм. Встановлюйте необхідний температурний режим в залежності від товщини плівки за допомогою зрозумілої функціональної кнопки. Ламінатор буде готовий до роботи із плівкою товщиною 80 мкм через одну хвилину після ввімкнення. Із швидкістю ламінування 600 мм/хв ви отримаєте готовий документ формату А4 за 30 секунд.


Якщо ви випадково вклали плівку під кутом, це може призвести до її застрягання. Із цим допоможе впоратись важіль деблокування роликів ABS - просто натисніть на нього та акуратно витягніть плівку через вхідний лоток.


Пристрій автоматично переходить в режим очікування і зупиняє процес нагріву після 30 хв простою – не хвилюйтесь, якщо забули його вимкнути.


Ламінатор HP Pro Laminator 600 A4 укомплектовано лінійкою для різки та заокруглювачем кутів, для зберігання яких передбачено спеціальне відділення у нижній частині пристрою. Стартовий набір із 15 плівок різного формату також входить у комплект постачання – ви зможете почати ламінування відразу після розпакування ламінатора.

5 358,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.