Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Навушники Poly Voyager Surround 80-M USB-C HS + USB-C/A Stereo (8G7U0AA)

Навушники Poly Voyager Surround 80-M USB-C HS + USB-C/A Stereo (8G7U0AA)

Код товару: 8G7U0AA
Код ТДБ: 864949

Навушники Poly Voyager Surround 80-M – аксесуар преміумкласу для продуктивної роботи в гібридних робочих середовищах, прослуховування улюбленої музики та спілкування без перешкод. Навушники передають звук виняткової якості та забезпечують комфорт впродовж цілого дня.


Зручне регульоване оголів’я легко налаштовуються під необхідний розмір та не спричиняє тиску на голову при тривалому користуванні. Ергономічні амбушури зі штучної шкіри створюють відмінну звукоізоляцію. Технологія SoundGuard DIGITAL захищає органи слуху від акустичного шоку.


Кожен навушник оснащений вбудованим масивом із шести мікрофонів та технологією адаптивного шумозаглушення ANC. Усі учасники переговорів будуть задоволені кришталево чистим та виразним звуком.


Керуйте гучністю звуку, дзвінками та відтворенням музики за допомогою сенсорного управління. Кнопка вимкнення вихідного звуку допоможе легко його контролювати.


Підключення навушників Poly Voyager Surround 80-M здійснюється з використанням технології Bluetooth 5.3. Ви зможете одночасно підключити навушники до двох Bluetooth пристроїв. Вільно пересувайтесь приміщенням та залишайтесь на зв’язку на відстані до 50 м від активних пристроїв.


Одного заряду акумулятора навушників вистачає до 21 годин розмов або 24 години прослуховування. Користуйтесь режимом Audio через кабель USB-C-3.5 mm та заощаджуйте заряд для бездротових підключень.


Навушники Poly Voyager Surround 80-M підтримують найновіші платформи для зустрічей, вони сертифіковані для роботи з Microsoft Teams. Програмне забезпечення Poly Lens дозволяє завчасно надавати доступи та керувати розгортанням обладнання Poly, а також отримувати статистичні дані та аналітику щодо його справності.

15 999,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.