Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Set Ascending Direction
Фото x Артикул Найменування Гарантія Ціна, роздр.
UAH
Corning SC-SC Patchcord, Duplex 9/125, SM, 1m (UPC-1SCSC(SM)D(AD))

UPC-1SCSC(SM)D(AD)

Corning SC-SC Patchcord, Duplex 9/125, SM, 1m (UPC-1SCSC(SM)D(AD)) 36 269.28
R310786 Розетка, box, WM 80x80, 2x1порт., зовнішня,  біла

R310786

R310786 Розетка, box, WM 80x80, 2x1порт., зовнішня, біла 213.60
Інструмент для термінування UTP в розетки, KD-T3141N (KD-T3141N)

KD-T3141N

Інструмент для термінування UTP в розетки, KD-T3141N (KD-T3141N) 12 320.00
Інструмент для термінування UTP, Krone Type, LSA+Impact Tool, Lock (KD-T2020)

KD-T2020

Інструмент для термінування UTP, Krone Type, LSA+Impact Tool, Lock (KD-T2020) 12 213.00
Адаптер Fibrain KEYSTONE FOR RJ45 HD                        (XA-HDKS-0)

XA-HDKS-0

Адаптер Fibrain KEYSTONE FOR RJ45 HD (XA-HDKS-0) 12 4.83
З'єднувач LE60 (8762)

8762

З'єднувач LE60 (8762) 24 21.00
З'єднувач LH 15x10

8682

З'єднувач LH 15x10 24 12.97
З'єднувач LH 80x40 (8502)

8502

З'єднувач LH 80x40 (8502) 24 52.80
З'єднувач для короба EKE 100х60

8552

З'єднувач для короба EKE 100х60 24 153.90
З'єднувач зовнішній МК 50х25

YC6CMS

З'єднувач зовнішній МК 50х25 24.30
Заглушка  LH 80x40

8501

Заглушка LH 80x40 24 54.00
Заглушка 140х50мм Front

01405

Заглушка 140х50мм Front 29.16