Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Сканер А3 Plustek OpticSlim 1180 (1200 dpi, 48 bit, LED, 7,5 стор/хв, планшетний, сірий) (0254TS)

Сканер А3 Plustek OpticSlim 1180 (1200 dpi, 48 bit, LED, 7,5 стор/хв, планшетний, сірий) (0254TS)

Код товару: 0254TS
Код ТДБ: 139386

Сканер з високою роздільною здатністю 1200 DPI Plustek OpticSlim 1180 А3 ефективно відсканує великоформатні журнали, розвороти книг, газети, архітектурні креслення, юридичні та інші документи та зробить процес сканування максимально простим і зрозумілим. Для автоматизації найбільш використовуваних функцій на панелі сканера передбачено чотири кнопки – «Сканування», «OCR», «PDF» та «Електронна пошта».


Сканування формату A3 займає лише 9 секунд для відтінків сірого (300 DPI) та 15 секунд для кольорових зображень (300 DPI).

Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення сканера робить автоматичне обертання, обрізку, вирівнювання зображень та не допускає фонового просвічування зображень з протилежної сторони аркуша. Сканер Plustek OpticSlim 1180 А3 може автоматично визначати режим сканування та сканувати одночасно чорно-білі та кольорові зображення.


Програмне забезпечення DocAction дозволяє налаштування різних завдань сканування. Натисканням однієї кнопки ви можете сканувати документ, надіслати його на принтер, електронну пошту, локальну папку, мережеву папку або FTP та зберегти у стандартних форматах зображень, включно з JPEG, TIFF та PDF.


Завдяки оптичному розпізнаванню символів OCR, доступному з ABBYY FineReader Sprint, сканер допомагає відсканувати документи в форматі PDF, який підтримує пошук та Microsoft Word та Excel, які підлягають редагуванню.


Сканер Plustek OpticSlim 1180 А3 використовує драйвер TWAIN, тому сумісний із застосунками для Mac® і Windows®.


Компактний дизайн сканера дозволить вам вигідно розмістити його у себе в кабінеті, він не займе багато місця і не виглядатиме громіздким.


Зважаючи на технічні характеристики сканера та його функціонал, він ідеально підійде для графічних дизайнерів, архітектурних фірм, бібліотек, шкіл та інших користувачів, яким потрібен якісне широкоформатне сканування.

21 799,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.