Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Сканер А4 Plustek SmartOffice PS286 Plus (600 dpi, 48 bit, 25 стор/хв,LED,DADF, протяжний,потоковий) (0196TS)

Сканер А4 Plustek SmartOffice PS286 Plus (600 dpi, 48 bit, 25 стор/хв,LED,DADF, протяжний,потоковий) (0196TS)

Код товару: 0196TS
Код ТДБ: 83896

Plustek SmartOffice PS286 Plus – надійний, компактний настільний сканер оснащений автоматичним подавачем паперу ємністю 50 акрушів ісканує зі швидкістю 25 аркушів за хвилину.


Інтелектуальне визначення розміру, видалення чорних меж, обертання та вирівнювання дозволяє сканування змішаних пакетів документів, у тому числі пластикових карт товщиною до 1,2 мм, та забезпечує високу якість вихідних зображень.


Сканер Plustek SmartOffice PS286 Plus дозволить вам відсканувати ID карти, в тому числі – візитівки. З ним ви зможете створити свою актуальну базу контактів в Google, Salesforce, ACT!, Lotus Notes або Microsoft Outlook, експортувати та архівувати контакти як vCards у форматі CSV, або імпортувати їх до MobileMe, Gmail чи Hotmail.


Спеціальний захисний чохол дозволить сканувати документи більшого, ніж А4 розміру – просто виберіть дуплексний режим, складіть документ формату А3 навпіл, покладіть його у захисний чохол та відскануйте його, а сканер автоматично допоможе з’єднати дві копії А4 формату в один документ А3. Його також можна використати для захисту особливо цінних та делікатних документів, наприклад, старих фотографій.


Програмне забезпечення Plustek DocAction дозволяє встановлення 9 різних завдань сканування. Натисканням однієї кнопки ви можете сканувати пакет документів, надіслати його на принтер, електронну пошту, локальну папку, мережеву папку або FTP та зберегти у стандартних форматах зображень, включно з JPEG, TIFF та PDF файлами для пошуку. Крім цього, ви можете присвоювати документам заздалегідь запрограмовані назви та автоматично сортувати їх у відповідні папки, що забезпечить ефективне управління документами та підвищить продуктивність вашої праці.


Завдяки оптичному розпізнаванню символів OCR, доступному з ABBYY, сканер розпізнає 183 мови та допомагає відсканувати документи в форматах PDF, багатосторінковий PDF та Microsoft Office, які підлягають редагуванню.


Сканер Plustek SmartOffice PS286 Plus використовує драйвер TWAIN, тому сумісний із застосунками для Mac® і Windows®.


Компактний розмір сканера допоможе вам заощадити свій простір та створити комфортне та робоче середовище, а мала вага та сумка-чохол, яка надається в комплекті, робить зручним його транспортування.


Завдяки своїм технічним характеристикам та розумним технологіям сканер Plustek SmartOffice PS286 Plus має надзвичайно широкий функціонал, тому стане відмінним вибором для працівників банківської сфери та страхування, освіти, готельного бізнесу, торгівлі, логістики, охорони здоров’я та багатьох інших.

Нема в наявності

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.