Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Проектор BENQ EW600, WXGA, 3600Lm, 20000:1, D-sub, HDMI, білий (9H.JLT77.1HE)

Проектор BENQ EW600, WXGA, 3600Lm, 20000:1, D-sub, HDMI, білий (9H.JLT77.1HE)

Код товару: 9H.JLT77.1HE
Код ТДБ: 858943

Проектор BenQ EW600 підтримує технологію бездротової проекції для усіх сумісних пристроїв. Він працює з операційними системами iOS/MacOS/Android/Windows та не потребує встановлення додаткових драйверів для початку роботи.


Вбудоване програмне рішення TeamViewer робить зручною віддалену співпрацю з колегами – просто підключайте USB веб-камеру та починайте відеоконференцію на великому екрані.


Інноваційна система на базі Android інтегрує програмне забезпечення в апаратне та дозволяє відображати та редагувати файли різних форматів, отримувати доступ до даних, збережених у хмарі або на USB-накопичувачах, підключатися до мережі Інтернет для перегляду веб-сторінок.


Програмне забезпечення BenQ Smart Control дає можливість здійснювати навігацію безпосередньо зі смартфона. Антивірус McAfee проводить автоматичне сканування системи на наявність шкідливих програм.


Суцільноскляний об’єктив у поєднанні з роздільною здатністю WXGA та яскравістю 3600 ANSI-люменів забезпечує ідеальну чіткість зображень і відмінну читабельність тексту навіть в конференц-залах з яскравим освітленням.


Ексклюзивні колірні режими проектора – два користувацьких режими, а також режим презентації, електронної таблиці, 3D, відео та sRGB сприятимуть максимально ефективному відображенню необхідної вам інформації.


Функція корекції вертикального трапецоїдного спотворення допоможе отримати ідеально вирівняне прямокутне зображення, незалежно від місця розташування проектора.


Прикріпляйте проектор BenQ EW600 до стелі, використовуючи додаткове стельове кріплення, розміщуйте його на столі та вирівнюйте зображення за допомогою двох ергономічних висувних ніжок.


Пристрій має захист від накопичення пилу. Це продовжує термін його служби та зменшує витрати на технічне обслуговування.

32 165,20 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.