Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Проектор BENQ W2700i, DLP, 4K UHD, 2000Lm, 30000:1, HDMI, білий (9H.JMP77.38E)

Проектор BENQ W2700i, DLP, 4K UHD, 2000Lm, 30000:1, HDMI, білий (9H.JMP77.38E)

Новинка
Код товару: 9H.JMP77.38E
Код ТДБ: 849542

Проектор для домашнього кінотеатру із сертифікованим Google Android TV BenQ W2700i відкриє для вас новий рівень перегляду відео. Зручний інтерфейс Google Play надає легкий доступ до понад 5000 нових додатків Android для перегляду фільмів, спортивних подій, новин, ігор та музики.


100% охоплення колірного простору Rec.709 дозволяє отримати рівний перехід кольорів та надзвичайно багату колірну гаму. Із значенням Delta E≤3 проектор максимально наближено відтворює оригінал зображення.


Технологія відображення кольорів BenQ DCI-P3 Cinematic Color™ здійснює автоматичне налаштування зображення для точної передачі кольорів та відтінків під час перегляду фільмів у форматі DCI-P3 4K Blu-ray. Обирайте оптимальний баланс світла та тіні із сертифікованим візуальним калібруванням зображення ISFccc та пристосовуйте проекцію для будь-якого приміщення.


Проектор BENQ W2700i пропонує декілька режимів перегляду, які адаптовані для різного контенту та умов освітлення – HDR, кіно, 3D, яскравий, користувацький та інші.


Режим кінотеарту використовує 100% палітру кольорів Rec.709. передає широкий спектр кольорів та підкреслює дрібні деталі при перегляді SDR контенту.


Режим HDR працює на основі технології HDR-PRO та палітри кольорів DCI-P3 та ідеально підходить для відтворення відео у форматі 4K HDR Blu-ray та потокового відеоконтенту HLG. Особливість режиму полягає у найвищій динамічній контрастності та реалістичній передачі кольорів.


Кінематографічна частота 24 кадри за секунду допомагає уникнути мерехтіння під час перегляду відео в режимі HDR


Технологія покращення якості зображення CinemaMaster Video+ забезпечує чіткість контурів та точність текстур, плавність рухів та бездоганну передачу насичених кольорів та відтінків.


Два потужні динаміки по 5 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Проектор оснащений технологією CinemaMaster Audio+ із п’ятьма звуковими режимами для ідеального аудіовізуального сприйняття – режимом кінотеатру, гри, музичним, спортивним та користувацьким режимами.


1,3-кратне збільшення підтримує широкий діапазон відстаней проекції, що дозволяє легко пристосувати проектор до різних приміщень. Функція корекції вертикального трапецоїдного спотворення допоможе отримати ідеально вирівняне прямокутне зображення, незалежно від місця розташування проектора.


Із режимом SmartEco™ ви збережете до 70% ресурсу лампи, її термін служби у цьому режимі становитиме до 15000 годин.


Два входи HDMI роблять проектор BenQ W2700i гнучким для підключення інших пристроїв. Відтворюйте контент без кабелів, використовуючи порт USB Type-A та здійснюйте просте оновлення програм через порт USB Type Mini B.

69 523,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.