Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Сканер A3 Canon IRIScan Desk 6 Business (32MP, 60 стор/хв, MP3, WAV, MIC, USB, книжковий, чорний) (462496)

Сканер A3 Canon IRIScan Desk 6 Business (32MP, 60 стор/хв, MP3, WAV, MIC, USB, книжковий, чорний) (462496)

Код товару: 462496
Код ТДБ: 819695

Настільний USB сканер IRIScan Desk 6 Business (462496) познайомить вас з інноваційним підходом до сканування. Він допоможе оцифрувати більшість документів, якими ви користуєтеся щодня, зокрема - договори, поліси страхування, нотаріальні та інші документи, фотографії, квитанції, візитні картки, пластикові посвідчення, ID, кредитні карти, баркоди тощо.


Сканер IRIScan Desk 6 Business швидко та якісно відсканує книгу - просто перегортайте її сторінки. Завдяки вбудованому таймеру, розумній технології корекції країв і згладжування зображення, а також, автоматичному визначнику перегортання сторінок і пальців, сканер за 1 секунду зробить якісну копію розвороту книги та експортує файли в JPG, ePub чи PDF формат.


Додаткові програмні забезпечення значно розширяють можливості сканера IRIScan Desk 6 Pro A3. З Readiris™ відскановані матеріали можна конвертувати в індексовані PDF-файли, які підлягають редагуванню та підтримують пошук.


Розпізнавання 1D та 2D штрих-кодів дозволяє користувачам відстежувати офіційні документи та експортувати значення штрих-кодів разом із зображеннями у форматі JPG.


Сканер IRIScan Desk 6 Business стане приємним відкриттям для організаторів дистанційних навчань та курсів. З цим багатофункціональним сканером можна проводити одночасний багатокамерний відеозапис – він має камеру для документів та вебкамеру. Подвійний 32МП об’єктив з вбудованим мікрофоном допоможе створювати веб-посібники чи онлайн-демонстрації зі швидкістю 30 кадрів за секунду. Cканер сумісний із Zoom, Team, Skype і Google.


З програмним забезпеченням Readiris Corporate сканер розпізнає документи на 138 мовах та вміє перетворювати скановані документи в аудіофайли WAV. Це надає додаткові можливості людям з вадами зору або дислексичними розладами.


Сканер IRIScan Desk 6 Business здивує вас своїм стильним виглядом та ергономічним дизайном – його легко переносити та встановлювати на робоче місце. Цей компактний багатофункціональний сканер допоможе вам заощадити свій простір та створити комфортне робоче середовище.


Завдяки своїм технічним характеристикам та розумним технологіям сканер IRIScan Desk 6 Business має надзвичайно широкий функціонал, тому стане відмінним вибором для працівників банківської сфери, страхування, освіти, готельного бізнесу, торгівлі, логістики, охорони здоров’я та багатьох інших.

24 899,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.