Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Сканер A3 IRISCan Desk 6 Pro Dyslexic (21MP, 60 ст/хв, MP3,WAV, MIC,USB,Dyslexic, книжковий, чорний) (462992)

Сканер A3 IRISCan Desk 6 Pro Dyslexic (21MP, 60 ст/хв, MP3,WAV, MIC,USB,Dyslexic, книжковий, чорний) (462992)

Новинка
Код товару: 462992
Код ТДБ: TD-00834738

Сканер IRIScan Desk 6 Pro A3 Dyslexic (462992) - це результат кропіткої 35-річної праці в галузі розробки інноваційних технологій для розширення можливостей користувачів, які цього потребують. Сегмент ринку, для якого розроблявся сканер – це люди з дислексією - недугом, який характеризується проблемами з читанням.


Інноваційне програмне забезпечення Readiris Dyslexic відчутно спростить життя тим, хто бореться з дислексією та всіма пов’язаними з нею станами, а саме - диспраксію, дисфазію, дисграфію і дизортографію.


Сканер IRIScan Desk 6 Pro A3 Dyslexic допоможе компенсувати труднощі із навчанням, пов’язані з дислексією. Його можна використовувати як для самостійної роботи, так і для медичної терапії. Унікальна технологія Text To Speech читатиме вголос документ будь-якого формату (Microsoft Word, PDF, текстові файли, веб-сторінки або скановані документи) 138 доступними мовами.


Простий і зрозумілий користувацький інтерфейс з великою кількістю інструментів дозволить легко адаптувати сканер під потреби користувача. Читайте вголос будь-який документ по одному слову фразі або цілому реченню, пришвидшуйте ти сповільнюйте темп читання, збільшуйте або зменшуйте текст. Робіть паузи та повторювання для кращого засвоєння орфографії. Вилучайте текст з оригіналу, редагуйте його, експортуйте файли у формати JPEG, MP3/WAV, PDF або Docx та надсилайте їх електронною поштою.


Сканер IRIScan Desk 6 Pro A3 Dyslexic оснащений всіма необхідними інструментами для формування незалежності у людей з дислексією. Він відкриває перед ними можливості та дозволяє покращити якість життя.

24 235,00 UAH

Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.