Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Про нас

Компанія «Техніка для бізнесу» працює на ІТ-ринку України протягом 25 років і за цей час встигла зарекомендувати себе, як надійний постачальник.

Компанія пропонує широкий спектр товарів та високий рівень обслуговування, пропонуючи тільки якісну продукцію провідних міжнародних виробників за привабливими цінами, а також прагне до постійного поліпшення взаємовигідних стосунків з партнерами.

Широкий портфель дистрибуційних брендів – одна з ключових переваг, що дає можливість пропонувати продукцію різних виробників, яка відповідає критеріям вибору того чи іншого замовника: якість, продуктивність, різні цінові сегменти.

Завдяки багаторічному досвіду та злагодженій роботі, «Техніка для бізнесу» невпинно демонструє своїм партнерам гарантію виконання зобов’язань, що дозволяє не тільки будувати довгострокові ділові відносини, але й позитивно позначається на розвитку і прибутковості бізнесу партнерів.

«Техніка для бізнесу» має власне виробництво ПК та володіє сертифікатом, який засвідчує, що система управління якістю стосовно виробництва комплектів базових комп’ютера та сервера Technic-Pro відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015.