Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
На головну

Новинка! Монітор Philips 498P9Z в надширокому форматі

Яким би потужним не був ваш стаціонарний комп’ютер, дивитесь ви все одно на монітор. А якщо ви архітектор або дизайнер, фінансист, програміст чи бухгалтер, вам потрібно більше екранного простору. Для швидкого реагування на сучасні робочі виклики спеціалісту потрібен ефективний монітор: розмістити всі необхідні професіоналу додатки на екрані звичних розмірів неможливо.

Новий монітор Philips 498P9Z має дисплей формату 32:9 з діагоналлю 49 дюймів та оснащений зігнутою VA-панеллю з частотою оновлення 165 Гц і адаптивною синхронізацією. Використання монітору є комфортним протягом усього дня — і в роботі, і в розвагах, тому монітор приємно вразить будь-якого користувача.

Екран SuperWide з роздільною здатністю 5120x1440 пікселів забезпечує широкий огляд і заміняє систему з декількох моніторів. Площа і розміри нового Philips 498P9Z відповідають двом розташованим поруч 27’’ дисплеям QuadHD зі співвідношенням сторін 16:9. Електронні таблиці вміщаються на дисплеї повністю, а програмісти та ті, хто працюють з відеомонтажем зможуть одночасно стежити за прев'ю і тимчасовими шкалами. Вигин 1800R відповідає природному полю зору. При цьому відблиски та віддзеркалення екрану мінімальні.

Сертифікований за стандартом VESA DisplayHDR 400, монітор 498P9Z помітно випереджає звичайні SDR-дисплеї своїми яскравістю, контрастністю та кольорами. Досконала палітра, частота оновлення 165 Гц і технологія Adaptive-Sync створюють приємне для очей зображення і забезпечують плавність картинки.

Окрему увагу при розробці монітору виробник приділив безпеці зору. Поєднання технологій для захисту очей — FlickerFree, режимів EasyRead і LowBlue — це комфортний перегляд з фільтрацією шкідливого синього випромінювання і зменшеним мерехтінням.

Для створення ще складнішої системи і багатозадачності є технологія MultiView і вбудований KVM-перемикач. Технологія MultiView забезпечує активне подвійне підключення та перегляд, при котрому користувач може одночасно працювати з кількома пристроями, такими як ПК і ноутбук. Інтегрований KVM-перемикач дає можливість керувати двома різними ПК одним комплектом з монітора, клавіатури і миші, перемикаючись між джерелами. Для простоти роботи в такому режимі в моніторі є широкий вибір варіантів підключення і система інтелектуального управління кабелями для порядку на робочому місці.

Техніка для бізнесу офіційний дистриб’ютор бренду Philips в Україні.