Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Set Ascending Direction
Фото x Артикул Найменування Гарантія Ціна, роздр.
UAH
Corning SC-SC Patchcord, Duplex 9/125, SM, 1m (UPC-1SCSC(SM)D(AD))

UPC-1SCSC(SM)D(AD)

Corning SC-SC Patchcord, Duplex 9/125, SM, 1m (UPC-1SCSC(SM)D(AD)) 36 269.28
Адаптер Fibrain KEYSTONE FOR RJ45 HD                        (XA-HDKS-0)

XA-HDKS-0

Адаптер Fibrain KEYSTONE FOR RJ45 HD (XA-HDKS-0) 12 4.83
Модуль Data Gate+ 1xRJ45 (WE8W), UTP, 568A/B, PowerCat 6, білий

KSJ-00018-02

Модуль Data Gate+ 1xRJ45 (WE8W), UTP, 568A/B, PowerCat 6, білий 12 176.15
Модуль Euromod 50х25. 1xRJ45, M1 угловий, UTP 5е, PowerCat, білий

17.1B.011.D0052

Модуль Euromod 50х25. 1xRJ45, M1 угловий, UTP 5е, PowerCat, білий 12 130.08
Модуль Fibrain 6A SHIELDED, без адаптера (XR200)

XR200

Модуль Fibrain 6A SHIELDED, без адаптера (XR200) 12 253.76
Модуль Fibrain FTP, RJ45, Cat.5e, KeyStone (XE100.450)

XE100.450

Модуль Fibrain FTP, RJ45, Cat.5e, KeyStone (XE100.450) 12 144.86
Модуль Fibrain UTP, RJ45, Cat.5e, KeyStone (XE100.400)

XE100.400

Модуль Fibrain UTP, RJ45, Cat.5e, KeyStone (XE100.400) 12 85.84
Модуль UTP, RJ12, KeyStone (KD-LJ3-01)

KD-LJ3-01

Модуль UTP, RJ12, KeyStone (KD-LJ3-01) 12 17.42
Модуль UTP, RJ45, TOOLLESS, кат 5е, AМР.

1116604-2

Модуль UTP, RJ45, TOOLLESS, кат 5е, AМР. 24 121.05
Пігтейл FC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip  PG-1.5FC(SM)(AD)Е

PG-1.5FC(SM)(AD)Е

Пігтейл FC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip PG-1.5FC(SM)(AD)Е 12 68.04
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM 2m Simplex

UPC-2FCLC(MM)S(SO

Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM 2m Simplex 12 96.00