Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Робот пилосос Kyvol D6 Black/Gyroptic navigation/3200 mA/3000 pa/Wet and Dry/Android+IOS (Kyvol D6)

Робот пилосос Kyvol D6 Black/Gyroptic navigation/3200 mA/3000 pa/Wet and Dry/Android+IOS (Kyvol D6)

Код товару: Kyvol D6
Код ТДБ: 813866

Робот пилосос Kyvol D6 з силою всмоктування 3000 Па та трьома режимами роботи ідеально підходить для прибирання приміщень площею до 120-150 м2. Він розрахований на безперервне прибирання впродовж 150 хвилин. Контейнера для сміття об’ємом 600 мл цілком достатньо для разового прибирання, він не потребуватиме додаткового очищення.


Пилосос розрахований на сухе та вологе прибирання. Його система фільтрації оснащена тришаровим фільтром, який ефективно очистить поверхні від забруднень та алергенів.


Робот пилосос Kyvol D6 без проблем впорається з прибиранням різного виду поверхонь – від дерев’яної підлоги до килимів з середнім ворсом. Технологія Auto Carpet Boost автоматично збільшує всмоктування під час підйому на килим.


Завдяки оптичним датчиками пилосос уникатиме зіткнень зі стінами та меблями, а функція захисту від падіння зупинить його перед сходами.


Програмне забезпечення Kyvol дозволяє легко управляти пилососом з використанням пульта дистанційного керування або смартфону. Ви можете вмикати і вимикати його за допомогою голосових команд, встановлювати заборонені для прибирання зони та здійснювати інші налаштування. При низькому заряді батареї робот пилосос Kyvol D6 автоматично повертається на зарядну станцію.


Інтелектуальна система навігації забезпечить прокладання оптимальної для ретельного прибирання траекторії руху пилососу.

8 999,00 UAH

Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.