Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Така електронна адреса вже зареєстрована!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!
Точка доступу Mikrotik cAP XL ac, RBcAPGi-5acD2nD-XL, 2xGbit LAN one with PoE-out), built-in 2.4Ghz/ (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

Точка доступу Mikrotik cAP XL ac, RBcAPGi-5acD2nD-XL, 2xGbit LAN one with PoE-out), built-in 2.4Ghz/ (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

Код товару: RBcAPGi-5acD2nD-XL
Код ТДБ: 823991

Дводіапазонна двоканальна зовнішня точка доступу Mikrotik cAP XL ac (RBcAPGi-5acD2nD-XL) з надійним покриттям на 360° - це вдале універсальне рішення для використання як в офісах, так і в громадських місцях. Прикріпляйте її на стелю - вона не приверне до себе зайвої уваги та стане органічним доповненням будь-якого інтер’єру.


Точка доступу b>Mikrotik cAP XL ac працює на базі процесора IPQ-4018 з тактовою 710 МГц та має 128 МБ оперативної пам’яті, що забезпечує її безперебійну роботу та високу продуктивність. Вона одночасно підтримує безпровідний стандарт 802.11 b/g/n зі швидкістю 300 Мб/с в частотному діапазоні 2,4 ГГц та 802.11 a/n/ac на частоті 5 ГГц. Сукупна швидкість Wi-Fi становить 1,167 Гб/с. Максимальна потужність радіомодуля на обидвох частотах – 26 dBm. .


Точка доступу Mikrotik cAP XL ac, оснащена всенаправленими вбудованими антенами з коефіцієнтом підсилення 6 dBi на частоті 2.4 GHz та 5,5 dBi на частоті 5 GHz, забезпечить відмінний бездротовий доступ до мережі Internet зі смартфону чи ПК поза межами приміщення.


У вашому розпорядженні також два порти Gigabit Ethernet, один із яких підтримує технологію PoE in, інший – PoE. Це дає змогу розширити мережу за допомогою кабелю, навіть якщо є потреба в PoE живленні.

4 630,00 UAH

Якщо ви ще не являєтесь нашим партнером, заповніть форму "Cтати дилером" і наші менеджери обовʼязково звʼяжуться з вами


Ваше замовлення було отримано.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
Якщо Ви побачили помилку на нашому сайті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter.